Verzinken en vuurverzinken The Coatinc Company

Bent u klant bij ons of wilt u zich om een andere reden tot ons wenden? Wij zien uw Nieuwsbericht graag tegemoet en zullen per omgaande reageren.

U kunt ook direct contact opnemen met één van onze Vestiging of met ons hoofdkantoor

De met * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Fabriek *

Reden voor uw aanvraag *

Bijlage


Standorte Coatinc Bochum Coatinc Rhein-Main Coatinc Peine Coatinc Becker Saarlouis Coatinc Siegen Coatinc PreGa Coatinc24 Coatinc Würzburg Coatinc Ninove Coatinc NinoCoat Zinkpower Malacky Galvanizadora California California Galvanizing & Steel Structures Coatinc Alblasserdam Coatinc24 Amsterdam Coatinc Hop Coatinc De Meern Coatinc Groningen Coatinc Groningen Poedercoat Coatinc Mook Coatinc Prega NL Coatinc Roermond Coatinc Anox Zinkpower Promptus Zinkpower Ostrava Zinkpower Roudnice Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Rezinal Verzinkerij Lenssen ESP Pulverbeschichtung ESP Pulverbeschichtung

Contact

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Marketing

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Pers

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Coatinc Ninove N.V.

Pamelstraat-Oost 500
9400 Ninove
België

Telefoon: +32 54 325656

ninove@coatinc.com

U profiteert op al onze locaties van ons ruime aanbod aan technieken:

Maximale afmetingen:

NTV-bad
(L x B x D) 15,7 x 1,5 x 3 m

HTV-baden 1 & 2
(L x B x D) 4 x 1 x 2 m

Wij staan voor u klaar.

Directeur: Marc Miclotte
m.miclotte@coatinc.com
Telefoon: +32 54 325656
Mobiel: +32 473 838666

Account-Manager: Ann Eeckhout
a.eeckhout@coatinc.com
Telefoon: +32 54 325656
Mobiel: +32 497 419452

Account-Manager: Carlos Callewaert
c.callewaert@coatinc.com
Telefoon: +32 54 325656
Mobiel: +32 475 970534

Account-Manager: Wout Deley
w.deley@coatinc.com
Telefoon: +32 54 325656
Mobiel: +32 468 538747

Verkoop binnendienst: Emma Hubaux
e.hubaux@coatinc.com
Telefoon: +32 54 325656

Verkoop binnendienst: Nele Van Brantegem
n.vanbrantegem@coatinc.com
Telefoon: +32 54 325656

Verkoop binnendienst: Guy De Vos
g.devos@coatinc.com
Telefoon: +32 54 325656

Planning: Gert Buyl
g.buyl@coatinc.com
Telefoon: +32 54 325656

Transport: Ignace Suenaert
i.suenaert@coatinc.com
Telefoon: +32 54 325656

Waarnemend directeur:

Philippe Dupont, Marc Miclotte
Registergerecht: Ninove
HRB: 423.584.152
Btw-nr.: BE0423.584.152

Start typing and press Enter to search