Verzinken en vuurverzinken The Coatinc Company

Bent u klant bij ons of wilt u zich om een andere reden tot ons wenden? Wij zien uw Nieuwsbericht graag tegemoet en zullen per omgaande reageren.

U kunt ook direct contact opnemen met één van onze Vestiging of met ons hoofdkantoor

    De met * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

    Fabriek *

    Reden voor uw aanvraag *

    Bijlage


    Standorte Coatinc Bochum Coatinc Rhein-Main Coatinc Peine Coatinc Becker Saarlouis Coatinc Siegen Coatinc PreGa Coatinc24 Coatinc Würzburg Coatinc Ninove Coatinc NinoCoat Zinkpower Malacky Galvanizadora California California Galvanizing & Steel Structures Coatinc Alblasserdam Coatinc24 Amsterdam Coatinc Nederland Coatinc De Meern Coatinc Groningen Coatinc Groningen Poedercoat Coatinc Mook Coatinc Prega NL Coatinc Roermond Coatinc Anox Zinkpower Promptus Zinkpower Ostrava Zinkpower Roudnice Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Rezinal Verzinkerij Lenssen ESP Pulverbeschichtung ESP Pulverbeschichtung

    Marketing

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283
    Telefax: +31 78 6913496

    Uw contactpersoon:
    Jessica Hoek – van der Zande
    j.vanderzande@coatinc.com

    Pers

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283
    Telefax: +31 78 6913496

    Uw contactpersoon:
    Jessica Hoek – van der Zande
    j.vanderzande@coatinc.com

    Contact

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283
    Telefax: +31 78 6913496

    Uw contactpersoon:
    Jessica Hoek – van der Zande
    j.vanderzande@coatinc.com

    Coatinc Nederland B.V., Barneveld

    Koningsbergenweg 17 (industrieterrein Harselaar)
    3771 NS Barneveld
    Nederland

    Telefoon: +31 342 419 910
    nederland@coatinc.com

    Wij staan voor u klaar.

    Accountmanager: Arthur Philipsen
    a.philipsen@coatinc.com
    Telefoon: +31 342 419910
    Mobiel: +31 622 234559

    Accountmanager: Mitchel Vliegenthart
    m.vliegenthart@coatinc.com
    Telefoon: +31 342 419910
    Mobiel: +31 646 713341

    Accountmanager: Marcel Bedee
    m.bedee@coatinc.com
    Telefoon: +31 342 41 99 10
    Mobiel: +31 6 14 96 75 11

    Administratie: Stefan van Donkersgoed
    s.vandonkersgoed@coatinc.com
    Telefoon: +31 342 419910

    Administratie: Carola Vos-Kok
    c.vos@coatinc.com
    Telefoon: +31 342 419910
    Mobiel: +31 627 994860

    Met eenvoudige antwoorden op complexe vragen.

    Planning en logistiek: Robert-Jan Vos
    r.vos@coatinc.com
    Telefoon: +31 342 419910
    Mobiel: +31 621 506314

    Planning en logistiek: Mariska Jansen-Palsgraaf
    m.jansen@coatinc.com
    Telefoon: +31 342 419910

    Planning en logistiek: Gert Jan Buijtenhuis
    g.buijtenhuis@coatinc.com
    Telefoon: +31 342 419910
    Mobiel: +31 629 178935

    Accountmanager: Dick Hop
    d.hop@coatinc.com
    Telefoon: +31 342 419910
    Mobiel: +31 615 007544

    Waarnemend directeur:

    Philippe Dupont
    Registergerecht: Barneveld
    HRB: 08150402
    Btw-nr.: NL818473599B01

    Start typing and press Enter to search