Coatinc Hop B.V., Barneveld

Gildeweg 22 (industrieterrein Harselaar)
3771 NB Barneveld
Nederland

Telefoon: +31 342 419 910
Fax: +31 342 492 005
hop@coatinc.com

Coatinc HOP in Barneveld

Lager in Barneveld bei Coatinc HOP

Wij staan voor u klaar.

Verkoop binnen- en buitendienst: Gerrit Hop
g.hop@coatinc.com
Telefoon: +31 342 419910
Mobiel: +31 646 251290
Telefax: +31 342 492005

Verkoop buitendienst: Arthur Philipsen
a.philipsen@coatinc.com
Telefoon: +31 342 419910
Mobiel: +31 622 234559
Telefax: +31 342 492005

Verkoop buitendienst: Mitchel Vliegenthart
m.vliegenthart@coatinc.com
Telefoon: +31 342 419910
Mobiel: +31 6 46713341
Fax: +31 342 492005

Administratie: Carola Vos-Kok
c.vos@coatinc.com
Telefoon: +31 342 419910
Mobiel: +31 627 994860
Telefax: +31 342 492005

Met eenvoudige antwoorden op complexe vragen.

Planning en logistiek: André van Asselt
a.vanasselt@coatinc.com
Telefoon: +31 342 419910
Mobiel: +31 646 116947
Telefax: +31 342 492005

Planning en logistiek: Richard van Asselt
r.vanasselt@coatinc.com
Telefoon: +31 342 419910
Mobiel: +31 655 877697
Telefax: +31 34 2492005

Planning en logistiek: Robert-Jan Vos
r.vos@coatinc.com
Telefoon: +31 342 419910
Mobiel: +31 621 506314
Telefax: +31 34 2492005

Waarnemend directeur:

Philippe Dupont, Gerrit Hop
Registergerecht: Barneveld
HRB: 08150402
Btw-nr.: NL818473599B01

Vanessa Avila