Verzinken en vuurverzinken The Coatinc Company

Bent u klant bij ons of wilt u zich om een andere reden tot ons wenden? Wij zien uw Nieuwsbericht graag tegemoet en zullen per omgaande reageren.

U kunt ook direct contact opnemen met één van onze Vestiging of met ons hoofdkantoor


    De met * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.







    Fabriek *


    Reden voor uw aanvraag *



    Bijlage



    Standorte Coatinc Bochum Coatinc Rhein-Main Coatinc Peine Coatinc Becker Saarlouis Coatinc Siegen Coatinc PreGa Coatinc24 Coatinc Würzburg Coatinc Ninove Coatinc NinoCoat Zinkpower Malacky Coatinc MX de SA CV Coatinc US Coatinc Alblasserdam Coatinc24 Amsterdam Coatinc Nederland Coatinc De Meern Coatinc Groningen Coatinc Mook Coatinc Prega NL Coatinc Roermond Coatinc Anox Zinkpower Promptus Zinkpower Ostrava Zinkpower Roudnice Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Rezinal Coatinc Lenssen ESP Pulverbeschichtung ESP Pulverbeschichtung

    Marketing

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283

    Pers

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283

    Contact

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283
    Telefax: +31 78 6913496

    Uw contactpersoon:
    Jessica Hoek – van der Zande
    j.vanderzande@coatinc.com

    Coatinc Lenssen N.V.

    Henry Fordlaan 29 (Poort 5890)
    3600 Genk
    België

    Telefoon: +32 89 61 34 20

    lenssen@coatinc.com

    ***Laden en lossen op weekdagen van 08.00 tot 16.00 uur***

    U profiteert op al onze locaties van ons ruime aanbod aan technieken:

    Maximale afmetingen:

    NTV-bad
    (L x B x D) 12,8 x 1,6 x 3,1 m

    Wij staan voor u klaar.

    Directeur: Annelies Lenssen
    a.lenssen@coatinc.com
    Telefoon: +32 89 32 91 85
    Mobiel: +32 47 27 22 404

    Plant manager: Johan Lenssen
    j.lenssen@coatinc.com
    Telefoon: +32 89 32 91 83
    Mobiel: +32 47 27 22 417

    Account manager Vlaanderen+Nederland: Wout Roscam
    w.roscam@coatinc.com
    Mobiel: +32 47 60 90 312

    Account manager Wallonië: Michel Leclerc
    m.leclerc@coatinc.com
    Mobiel: +32 47 25 48 022

    Verantwoordelijke expeditie: Brent Uten
    brent.uten@coatinc.com
    Telefoon: +32 89 32 91 81
    Mobiel: +32 48 51 27 599

    Verkoop binnendienst: Lori Giordano
    l.giordano@coatinc.com
    Telefoon: +32 89 32 91 82

    Planning & transport: Wesley Schoups
    w.schoups@coatinc.com
    Telefoon: +32 89 32 91 84
    Mobiel: +32 47 88 01 673

     

    Registergerecht: Tongeren
    HRB: TG063834
    Btw-nr.: BE0434.042.930

    Start typing and press Enter to search

    Gender-Hinweis

    Aus Gründen der besseren Lesbarkeit verzichten wir auf die gleichzeitige Verwendung der Sprachformen männlich, weiblich und divers (m/w/d). Sämtliche Personenbezeichnungen gelten daher gleichermaßen für alle Geschlechter.