Coatinc Roermond B.V.

Randweg 13
Industriezone 8041
6045 JK Roermond
Nederland

Telefoon: +31 475 345555
Fax: +31 475 345550

roermond@coatinc.com

In Roermond is Coatinc Roermond en locatie de The Coatinc Company

U profiteert op al onze locaties van ons ruime aanbod aan technieken:

Maximale afmetingen:

Natlakken
(L x B x D) 30 x 2,5 x 0,8 m

Duplex (Zn + natlakken)
(L x B x D) 30 x 8 x 5 m

Stralen – zelfs zonder coaten
Capaciteit per week: 10.000 m2
Lengte: ≤ 30 m / breedte: ≤ 6 m
Maximaal gewicht: 13 t
Automatische straalinstallatie: 26 x 2,2 x 0,8 m
Handstraalinstallatie: 25 x 8 x 5 m

Natlakken in Coatinc Roermond

Wij staan voor u klaar.

Directeur: Wil Coolen
w.coolen@coatinc.com
Telefoon: +31 475 345555
Mobiel: +31 6 39014553
Fax: +31 475 345550

Verkoopdirecteur: Mark Bronwasser
m.bronwasser@coatinc.com
Telefoon: +31 475 345555
Mobiel: +31 634 553879
Fax: +31 475 345550

Verkoop binnendienst/planning: Cees Otten
c.otten@coatinc.com
Telefoon: +31 475 345555
Fax: +31 475 345550

Met eenvoudige antwoorden op complexe vragen.

Productieleiding: Herm Mestrum
h.mestrum@coatinc.com
Telefoon: +31 475 345555
Fax: +31 475 345550

Kwaliteit/Productie: Will-Frank Rooijakkers
w.rooijakkers@coatinc.com
Telefoon: +31 475 345555
Mobiel: +31 614 411614
Fax: +31 475 345550

Administratie/transport: Toos Ramaekers
t.ramaekers@coatinc.com
Telefoon: +31 475 345555
Mobiel: +31 652 493601
Fax: +31 475 345550

Waarnemend directeur:

Philippe Dupont, Wil Coolen
Registergerecht: Roermond
HRB: 13027051
Btw-nr.: NL008926967B01

Julia Klennert