Verzinken en vuurverzinken The Coatinc Company

Bent u klant bij ons of wilt u zich om een andere reden tot ons wenden? Wij zien uw Nieuwsbericht graag tegemoet en zullen per omgaande reageren.

U kunt ook direct contact opnemen met één van onze Vestiging of met ons hoofdkantoor


    De met * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.







    Fabriek *


    Reden voor uw aanvraag *



    Bijlage



    Standorte Coatinc Bochum Coatinc Rhein-Main Coatinc Peine Coatinc Becker Saarlouis Coatinc Siegen Coatinc PreGa Coatinc24 Coatinc Würzburg Coatinc Ninove Coatinc NinoCoat Zinkpower Malacky Coatinc MX de SA CV Coatinc US Coatinc Alblasserdam Coatinc24 Amsterdam Coatinc Nederland Coatinc De Meern Coatinc Groningen Coatinc Mook Coatinc Prega NL Coatinc Roermond Coatinc Anox Zinkpower Promptus Zinkpower Ostrava Zinkpower Roudnice Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Rezinal Coatinc Lenssen ESP Pulverbeschichtung ESP Pulverbeschichtung

    Marketing

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283

    Pers

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283

    Contact

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283
    Telefax: +31 78 6913496

    Uw contactpersoon:
    Jessica Hoek – van der Zande
    j.vanderzande@coatinc.com

    Coatinc Rhein-Main GmbH & Co. KG

    Industriestraße 7
    68649 Groß-Rohrheim
    Duitsland

    Telefoon: +49 6245 22-0
    Fax: +49 6245 22-38

    rhein-main@coatinc.com

    U profiteert op al onze locaties van ons ruime aanbod aan technieken:

    Maximale afmetingen:

    NTV-bad
    (L x B x D) 15,2 x 1,5 x 2,9 m

    HTV-baden 1 + 2
    (L x B x D) 4 x 1 x 2 m

    Component dimensies:

    Natlakken
    (L x B) 25 x 5,6 m

    Wij staan voor u klaar.

    Directeur: Michele Teodoro Calzone
    t.calzone@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-270
    Mobiel: +49 1520 1673356

    Hoofd bedrijfsafdeling: Cagri Yilmaz
    c.yilmaz@coatinc.com
    Telefoon: +49 6245 22-65
    Mobiel: +4915150819860

    Bedrijfsleider: Predrag Ceranic
    p.ceranic@coatinc.com
    Telefoon: +49 6245 22-36
    Mobiel: +49 151 11119135
    Fax: +49 6245 22-35

    Teamleider verkoop binnendienst: Erem Kozbas
    e.kozbas@coatinc.com
    Telefoon: +49 6245 22-24
    Mobiel: +49 152 016 158 32

    Verkoop binnendienst: Agnieszka Cieslak-Krause
    ag.krause@coatinc.com
    Telefoon: +49 6245 22-29
    Telefax: +49 6245 22-35

    Verkoop binnendienst: Marion Olf
    m.olf@coatinc.com
    Telefoon: +49 6245 22-30
    Telefax: +49 6245 22-35

    Teamleider kwaliteitsborging: Andreas Veigl
    a.veigl@coatinc.com
    Telefoon: +49 6245 22-39
    Mobiel: +49 172 5302197

    Met eenvoudige antwoorden op complexe vragen.

    Account manager: Michael Schäfer
    m.schaefer@coatinc.com
    Mobiel: +49 173 7614929

    Account manager: Markus Kleppner
    m.kleppner@coatinc.com
    Mobiel: +49 151 74506877

    Wagenparkbeheerder: Iris Holz
    i.holz@coatinc.com
    Telefoon: +49 6245 22-41
    Fax: +49 6245 22-66
    Mobiel: +49 1520 1673358

    Planner logistiek: Daniel Pastorczyk
    d.pastorczyk@coatinc.com
    Telefoon: +49 6245 22-20
    Mobiel: +49 175/7628631

    Waarnemend directeur:

    Teodoro Calzone, Philippe Dupont, Marius Künstner, Patrick Breidohr
    Registergerecht: Gerechtshof van het district Darmstadt
    HRA: 62043
    Btw-nr.: DE 245808411

    Start typing and press Enter to search

    Gender-Hinweis

    Aus Gründen der besseren Lesbarkeit verzichten wir auf die gleichzeitige Verwendung der Sprachformen männlich, weiblich und divers (m/w/d). Sämtliche Personenbezeichnungen gelten daher gleichermaßen für alle Geschlechter.