Verzinken en vuurverzinken The Coatinc Company

Bent u klant bij ons of wilt u zich om een andere reden tot ons wenden? Wij zien uw Nieuwsbericht graag tegemoet en zullen per omgaande reageren.

U kunt ook direct contact opnemen met één van onze Vestiging of met ons hoofdkantoor

Fabriek *

Reden voor uw aanvraag *

Bijlage


Standorte Coatinc Bochum Coatinc Rhein-Main Coatinc Peine Coatinc Becker Saarlouis Coatinc Siegen Coatinc PreGa Coatinc24 Coatinc Würzburg Coatinc Ninove Coatinc NinoCoat Zinkpower Malacky Galvanizadora California California Galvanizing & Steel Structures Coatinc Alblasserdam Coatinc24 Amsterdam Coatinc Hop Coatinc De Meern Coatinc Groningen Coatinc Groningen Poedercoat Coatinc Mook Coatinc Prega NL Coatinc Roermond Coatinc Anox Zinkpower Promptus Zinkpower Ostrava Zinkpower Roudnice Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Rezinal Verzinkerij Lenssen ESP Pulverbeschichtung ESP Pulverbeschichtung

Contact

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Marketing

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Pers

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Coatinc Rhein-Main GmbH & Co. KG

Industriestraße 7
68649 Groß-Rohrheim
Duitsland

Telefoon: +49 6245 22-0
Fax: +49 6245 22-38

rhein-main@coatinc.com

U profiteert op al onze locaties van ons ruime aanbod aan technieken:

Maximale afmetingen:

NTV-bad
(L x B x D) 15,2 x 1,5 x 2,9 m

HTV-baden 1 + 2
(L x B x D) 4 x 1 x 2 m

Component dimensies:

Natlakken
(L x B) 25 x 5,6 m

Wij staan voor u klaar.

Hoofd bedrijfsafdeling: Heike Diedrich
h.diedrich@coatinc.com
Telefoon: +49 6245 22-0
Mobieltje: +49 172 2105323
Fax: +49 2732 796 132-32

Bedrijfsleider: Predrag Ceranic
p.ceranic@coatinc.com
Telefoon: +49 6245 22-36
Mobieltje: +49 151 11119135
Fax: +49 6245 22-35

Hoofd klantenadvies: Marc Umnus
m.umnus@coatinc.com
Telefoon: +49 6245 22-29
Fax: +49 6245 22-66

Hoofd Drive-In Rhein-Main & Mannheim: Lidia Fritzler-Pfanenstil
l.fritzler@coatinc.com
Telefoon: +49 6245 22-10
Fax: +49 6245 22-66

Hoofd Drive-In Karlsruhe: Andre Meyer
a.meyer@coatinc.com
Telefoon: +49 6245 22-22
Fax: +49 6245 22-66

Kantenadvies: Iris Grimm
i.grimm@coatinc.com
Telefoon: +49 6245 22-25
Fax: +49 6245 22-66

Met eenvoudige antwoorden op complexe vragen.

Regio manager: Michael Schäfer
m.schaefer@coatinc.com
Telefoon: +49 6245 22-0
Mobieltje: +49 173 7614929
Fax: +49 6245 22-66

Regio manager: Adrian Kern
a.kern@coatinc.com
Telefoon: +49 6425 22-0
Mobieltje: +49 151 74506877
Fax: +49 6425 22-66

Regio manager: Stefan Jürgen Holz
sj.holz@coatinc.com
Mobieltje: +49 151 52054654
Fax: +49 6245 22-66

Fleet management & beschikking: Iris Holz
i.holz@coatinc.com
Telefoon: +49 6245 22-41
Fax: +49 6245 22-66

Waarnemend directeur:

Paul Niederstein, Philippe Dupont
Registergerecht: Darmstadt
HRB: 62337
Btw-nr.: DE 245808411

Start typing and press Enter to search