Verzinken en vuurverzinken The Coatinc Company

Bent u klant bij ons of wilt u zich om een andere reden tot ons wenden? Wij zien uw Nieuwsbericht graag tegemoet en zullen per omgaande reageren.

U kunt ook direct contact opnemen met één van onze Vestiging of met ons hoofdkantoor

    De met * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

    Fabriek *

    Reden voor uw aanvraag *

    Bijlage


    Standorte Coatinc Bochum Coatinc Rhein-Main Coatinc Peine Coatinc Becker Saarlouis Coatinc Siegen Coatinc PreGa Coatinc24 Coatinc Würzburg Coatinc Ninove Coatinc NinoCoat Zinkpower Malacky Galvanizadora California California Galvanizing & Steel Structures Coatinc Alblasserdam Coatinc24 Amsterdam Coatinc Nederland Coatinc De Meern Coatinc Groningen Coatinc Groningen Poedercoat Coatinc Mook Coatinc Prega NL Coatinc Roermond Coatinc Anox Zinkpower Promptus Zinkpower Ostrava Zinkpower Roudnice Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Rezinal Verzinkerij Lenssen ESP Pulverbeschichtung ESP Pulverbeschichtung

    Marketing

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283
    Telefax: +31 78 6913496

    Uw contactpersoon:
    Jessica Hoek – van der Zande
    j.vanderzande@coatinc.com

    Pers

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283
    Telefax: +31 78 6913496

    Uw contactpersoon:
    Jessica Hoek – van der Zande
    j.vanderzande@coatinc.com

    Contact

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283
    Telefax: +31 78 6913496

    Uw contactpersoon:
    Jessica Hoek – van der Zande
    j.vanderzande@coatinc.com

    Coatinc Rhein-Main GmbH & Co. KG

    Industriestraße 7
    68649 Groß-Rohrheim
    Duitsland

    Telefoon: +49 6245 22-0
    Fax: +49 6245 22-38

    rhein-main@coatinc.com

    U profiteert op al onze locaties van ons ruime aanbod aan technieken:

    Maximale afmetingen:

    NTV-bad
    (L x B x D) 15,2 x 1,5 x 2,9 m

    HTV-baden 1 + 2
    (L x B x D) 4 x 1 x 2 m

    Component dimensies:

    Natlakken
    (L x B) 25 x 5,6 m

    Wij staan voor u klaar.

    Directeur: Thomas Werthebach
    t.werthebach@coatinc.com
    Telefoon: +49 6245 22-20
    Mobiel: +49 172 5867966

    Bedrijfsleider: Predrag Ceranic
    p.ceranic@coatinc.com
    Telefoon: +49 6245 22-36
    Mobiel: +49 151 11119135
    Fax: +49 6245 22-35

    Hoofd klantenadvies: Marc Umnus
    m.umnus@coatinc.com
    Telefoon: +49 6245 22-29
    Fax: +49 6245 22-66

    Hoofd Toeristische dienst & Drive-In: Andre Meyer
    a.meyer@coatinc.com
    Telefoon: +49 6245 22-22
    Fax: +49 6245 22-66

    Klantenadvies: Iris Grimm
    i.grimm@coatinc.com
    Telefoon: +49 6245 22-25
    Fax: +49 6245 22-66

    Klantenadvies: Frau Cieslak-Krause
    ag.krause@coatinc.com
    Telefon: +49 6245 22-25
    Telefax: +49 6245 22-35

    Kwaliteits- en key-accountmanagement (staalconstructie): Cagri Yilmaz
    c.yilmaz@coatinc.com
    Telefoon: +49 6245 22-65
    Mobiel: +4915150819860

    Met eenvoudige antwoorden op complexe vragen.

    Regio manager: Michael Schäfer
    m.schaefer@coatinc.com
    Telefoon: +49 6245 22-0
    Mobiel: +49 173 7614929
    Fax: +49 6245 22-66

    Regio manager: Adrian Kern
    a.kern@coatinc.com
    Telefoon: +49 6425 22-0
    Mobiel: +49 151 74506877
    Fax: +49 6425 22-66

    Regio manager: Marc Hertwig
    m.hertwig@coatinc.com
    Telefoon: +49 6245 22-0
    Mobiel: +49 151 17135887

    Fleet management & beschikking: Iris Holz
    i.holz@coatinc.com
    Telefoon: +49 6245 22-41
    Fax: +49 6245 22-66

    Waarnemend directeur:

    Thomas Werthebach, Philippe Dupont
    Registergerecht: Darmstadt
    HRB: 62337
    Btw-nr.: DE 245808411

    Start typing and press Enter to search