Verzinken en vuurverzinken The Coatinc Company

Bent u klant bij ons of wilt u zich om een andere reden tot ons wenden? Wij zien uw Nieuwsbericht graag tegemoet en zullen per omgaande reageren.

U kunt ook direct contact opnemen met één van onze Vestiging of met ons hoofdkantoor

Fabriek *

Reden voor uw aanvraag *

Bijlage


Standorte Coatinc Bochum Coatinc Rhein-Main Coatinc Peine Coatinc Becker Saarlouis Coatinc Siegen Coatinc PreGa Coatinc24 Coatinc Würzburg Coatinc Ninove Coatinc NinoCoat Zinkpower Malacky Galvanizadora California California Galvanizing & Steel Structures Coatinc Alblasserdam Coatinc24 Amsterdam Coatinc Hop Coatinc De Meern Coatinc Groningen Coatinc Groningen Poedercoat Coatinc Mook Coatinc Prega NL Coatinc Roermond Coatinc Anox Zinkpower Promptus Zinkpower Ostrava Zinkpower Roudnice Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Rezinal Verzinkerij Lenssen ESP Pulverbeschichtung ESP Pulverbeschichtung

Contact

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Marketing

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Pers

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Coatinc Bochum GmbH

Carolinenglückstraße 6-10
44793 Bochum
Duitsland

Telefoon: +49 234 52905-0
Fax: +49 234 52905-30

bochum@coatinc.com

U profiteert op al onze locaties van ons ruime aanbod aan technieken:

Maximale afmetingen:

NTV-bad 1
(L x B x D) 16,2 x 1,7 x 2,55 m

NTV-bad 2
(L x B x D) 6,5 x 1,4 x 2,5 m

HTV-baden 1 & 2
(L x B x D) 4 x 1 x 2 m

Component dimensies

Passivering
(L x B x D) 6,5 x 1,4 x 2,5 m

Wij staan voor u klaar.

Directeur: Thomas Werthebach
t.werthebach@coatinc.com
Telefoon: +49 234 52905-22
Mobieltje: +49 172 5867966
Fax: +49 234 52905-922

Secretariaat: Ilona Koschorreck
i.koschorreck@coatinc.com
Telefoon: +49 234 52905-21
Fax: +49 234 52905-70

Klantenadvies: Vitali Vogel
v.vogel@coatinc.com
Telefoon: +49 234 52905-72
Fax: +49 234 52905-972

Klantenadvies: Stephanie Gottowick
s.gottowick@coatinc.com
Telefoon: +49 234 52905-36
Mobieltje: +49 172 5305291
Fax: +49 234 52905-936

Klantenadvies: Fabian Rieke
f.rieke@coatinc.com
Telefoon: +49 234 52905-45
Fax: +49 234 52905-945

Klantenadvies: Marvin Schröder
m.schroeder@coatinc.com
Telefoon: +49 234 52905-17
Fax: +49 234 52905-917

Klantenadvies: Marco Krenz
m.krenz@coatinc.com
Telefoon: +49 234 52905-18
Fax: +49 234 52905-918

Met eenvoudige antwoorden op complexe vragen.

Hoofd Sales manager: Sven Wening
s.wening@coatinc.com
Telefoon: +49 234 52905-0
Mobieltje: +49 151 11126322
Fax: +49 234 52905-30

Sales manager regional: Andreas Lüke
a.lueke@coatinc.com
Telefoon: +49 234 52905-0
Mobieltje: +49 170 9874211
Fax: +49 234 52905-30

Sales manager regional: Andreas Müller
a.mueller@coatinc.com
Telefoon: +49 234 52905-0
Mobieltje: +49 172 2727235
Fax: +49 234 52905-30

Sales manager regional: Adam Majoch
a.majoch@coatinc.com
Telefoon: +49 234 52905-0
Mobieltje: +49 175 6806876
Fax: +49 234 52905-30

Bedrijfsleider: Reinhard Lückmann
r.lueckmann@coatinc.com
Telefoon: +49 234 52905-31
Mobieltje: +49 172 2727236
Fax: +49 234 52905-931

Goederenontvangst: Heike Dorndorf / Murat Kara
waagebochum@coatinc.com
Telefoon: +49 234 52905-34
Fax: +49 234 52905-19

Kwaliteitsbeheer: Ayhan Lale
a.lale@coatinc.com
Telefoon: +49 234 52905-64
Fax: +49 234 52905-964

Fleet management & beschikking: Thomas Intek
t.intek@coatinc.com
Telefoon: +49 234 52905-55
Mobieltje: +49 151 29137486
Fax: +49 234 52905-926

Waarnemend directeurs:

Philippe Dupont, Paul Niederstein, Thomas Werthebach
Registergerecht: Bochum
HRB: 646
Btw-nr.: DE 811265955

Start typing and press Enter to search