Verzinken en vuurverzinken The Coatinc Company

Bent u klant bij ons of wilt u zich om een andere reden tot ons wenden? Wij zien uw Nieuwsbericht graag tegemoet en zullen per omgaande reageren.

U kunt ook direct contact opnemen met één van onze Vestiging of met ons hoofdkantoor

De met * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Fabriek *

Reden voor uw aanvraag *

Bijlage


Standorte Coatinc Bochum Coatinc Rhein-Main Coatinc Peine Coatinc Becker Saarlouis Coatinc Siegen Coatinc PreGa Coatinc24 Coatinc Würzburg Coatinc Ninove Coatinc NinoCoat Zinkpower Malacky Galvanizadora California California Galvanizing & Steel Structures Coatinc Alblasserdam Coatinc24 Amsterdam Coatinc Hop Coatinc De Meern Coatinc Groningen Coatinc Groningen Poedercoat Coatinc Mook Coatinc Prega NL Coatinc Roermond Coatinc Anox Zinkpower Promptus Zinkpower Ostrava Zinkpower Roudnice Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Rezinal Verzinkerij Lenssen ESP Pulverbeschichtung ESP Pulverbeschichtung

Contact

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Marketing

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Pers

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Coatinc Becker GmbH

Coatinc Becker Lisdorfer Berg

Zum Geisberg 1
66740 Saarlouis
Duitsland

Telefoon: +49 6831 8907-0
Fax: +49 6831 8907-33

becker@coatinc.com

U profiteert op al onze locaties van ons ruime aanbod aan technieken:

Maximale afmetingen:

NTV-bad
(L x B x D) 6,5 x 1,8 x 3 m

HTV-baden 1 & 2
(L x B x D) 4 x 1 x 2 m

Wij staan voor u klaar.

Directeur: Canan Kutlubulut
c.kutlubulut@coatinc.com
Telefoon: +49 6831 8907-10
Mobiel: +49 151 11191296
Fax: +49 6831 8907-20

Hoofd Verkoop: Halil Kunt
h.kunt@coatinc.com
Telefoon: +49 6831 8907-14
Mobiel: +49 173 3630585
Fax: +49 6831 8907-20

Productiecoördinator: Luciano Rende
l.rende@coatinc.com
Telefoon: +49 6831 8907-47

Klantenadvies: Kathrin Schmitt
k.schmitt@coatinc.com
Telefoon: +49 6831 8907-19
Fax: +49 6831 8907-33

Klantenadvies: Jacqueline Weber
j.weber@coatinc.com
Telefoon: +49 6831 8907-32
Fax: +49 6831 8907-33

Klantenadvies: Stephan Oliger
s.oliger@coatinc.com
Telefoon: +49 6831 8907-49
Fax: +49 6831 8907-33

Met eenvoudige antwoorden op complexe vragen.

Areamanagement Frankrijk, Luxemburg, België: Marc Weissenseel
m.weissenseel@coatinc.com
Mobiel: +49 172 1754580
Fax: +49 6831 9807-33

Areamanagement: Marko Brügge
m.bruegge@coatinc.com
Mobiel: +49 172 5707915
Fax: +49 6831 8907-33

Areamanagement: Steven Kröber
s.kroeber@coatinc.com
Mobiel: +49 151 17135865
Fax: +49 6831 8907-33

Technische klantenservice / klachten: Stefan Theobald
s.theobald@coatinc.com
Telefoon: +49 6831 8907 23
Fax: +49 6831 8907-40

Dispositie: Dennis Enzweiler
d.enzweiler@coatinc.com
Telefoon: +49 6831 8907 36

Aanvaarding van goederen: Sara Lötzsch / Faruk Odaci
cblhofkoordinator@coatinc.com
Telefoon: +49 6831 8907 18
Fax: +49 6831 8907 33

Waarnemend directeurs:

Paul Niederstein, Philippe Dupont, Canan Kutlubulut
Registergerecht: Saarlouis
HRB: 23046
Btw-nr.: DE 137858319

Start typing and press Enter to search