Verzinken en vuurverzinken The Coatinc Company

Bent u klant bij ons of wilt u zich om een andere reden tot ons wenden? Wij zien uw Nieuwsbericht graag tegemoet en zullen per omgaande reageren.

U kunt ook direct contact opnemen met één van onze Vestiging of met ons hoofdkantoor

Fabriek *

Reden voor uw aanvraag *

Bijlage


Standorte Coatinc Bochum Coatinc Rhein-Main Coatinc Peine Coatinc Becker Saarlouis Coatinc Siegen Coatinc PreGa Coatinc24 Coatinc Würzburg Coatinc Ninove Coatinc NinoCoat Zinkpower Malacky Galvanizadora California California Galvanizing & Steel Structures Coatinc Alblasserdam Coatinc24 Amsterdam Coatinc Hop Coatinc De Meern Coatinc Groningen Coatinc Groningen Poedercoat Coatinc Mook Coatinc Prega NL Coatinc Roermond Coatinc Anox Zinkpower Promptus Zinkpower Ostrava Zinkpower Roudnice Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Rezinal Verzinkerij Lenssen ESP Pulverbeschichtung ESP Pulverbeschichtung

Contact

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Marketing

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Pers

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Coatinc Siegen GmbH

Hüttenstraße 45
57223 Kreuztal
Duitsland

Telefoon: +49 2732 796-0
Fax: +49 271 796-240

siegen@coatinc.com

U profiteert op al onze locaties van ons ruime aanbod aan technieken:

Maximale afmetingen:

NTV-bad 1
(L x B x D) 19,2 x 1,7 x 2,9 m

HTV-baden 1 & 2
(L x B x D) 4 x 1 x 2 m

Wij staan voor u klaar.

Directeur: Michele Teodoro Calzone
t.calzone@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-270
Mobieltje: +49 1520 1673356
Fax: +49 2732 796-13270

Hoofd Klantenadvies: Bastian Braun
b.braun@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-258
Mobieltje: +49 171 2739595
Fax: +49 2732 796-13258

Klantenadvies Staalbouw: Gerd Walter Hoffmann
gw.hoffmann@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-112
Mobieltje: +49 151 17135882
Fax: +49 2732 796-240

Klantenadvies: Michaela Kämpf
m.kaempf@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-112
Mobieltje: +49 160 8829713
Fax: +49 2732 796-240

Regiomanager Verkoopgebied: Laszlo Balazs
l.balazs@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-112
Mobieltje: +49 173 2073801
Fax: +49 2732 796-240

Klantenadvies: Stefan Olschewski
s.olschewski@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-112
Mobieltje: +49 175 6548447
Fax: +49 2732 796-240

RuK-Management: Pia Krippendorf
p.krippendorf@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-288
Mobieltje: +49 151 27244308
Fax: +49 2732 796-13288

Klantenadvies: Mario Plaschke
m.plaschke@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-288
Mobieltje: +49 174 3069196
Fax: +49 2732 796-13288

Hoofd Sales: Selam Vrangala
s.vrangala@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-248
Mobieltje: +49 173 1658318
Fax: +49 2732 796-13248

Met eenvoudige antwoorden op complexe vragen.

Order to Purchase/Secretariaat Hoofd Sales: Julia Klennert
j.klennert@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-231
Fax: +49 2732 796-13231

Kwaliteitsmanagement: Johannes Völker
j.voelker@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-269
Mobieltje: +49 151 17135872

Hoofd Klantenadvies: Tobias Schulz
t.schulz@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-158
Fax: +49 2732 796-240

Klantenadvies: Lisa Hirsch
l.hirsch@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-241
Fax: +49 2732 796-240

Klantenadvies: Michael Dücker
m.duecker@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-236
Fax: +49 2732 796-240

Klantenadvies: Christine Mockenhaupt
c.mockenhaupt@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-274
Fax: +49 2732 796-240

Projecten-/Verkoopleider: Jennifer Hochstein
j.hochstein@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-264
Mobieltje: +49 171 1098222
Fax: +49 2732 796-13264

Projecten-/Verkoopleider: Igor Drach
i.drach@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-265
Mobieltje: +49 151 17135870
Fax: +49 2732 796-13265

Assistent Projecten: Katja Brüser
k.brueser@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-142

Productieplanning: Pascal Kaden
p.kaden@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-237
Fax: +49 2732 796-240

Routeservice: Steffen Schlabach
s.schlabach@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-122
Mobieltje: +49 151 41268329
Fax: +49 2732 796-13122

Accountant: Katharina Hirsch
k.hirsch@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-105
Mobieltje: +49 151 17135871
Fax: +49 2732 796-13105

Ploegbaas: Fuat Bekiri/Waldemar Szymanski
anlage1@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-253
Fax: +49 2732 796-240

Goederenontvangst: Malgorzata Janczys/Stefanie Rademacher
waagesiegen@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-200
Fax: +49 2732 796-240

Waarnemend directeur:

Paul Niederstein, Philippe Dupont, Teodoro Calzone
Registergerecht: Siegen
HRB: 1120
Btw-nr.: DE 811265922

Start typing and press Enter to search