Verzinken en vuurverzinken The Coatinc Company

Bent u klant bij ons of wilt u zich om een andere reden tot ons wenden? Wij zien uw Nieuwsbericht graag tegemoet en zullen per omgaande reageren.

U kunt ook direct contact opnemen met één van onze Vestiging of met ons hoofdkantoor

    De met * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

    Fabriek *

    Reden voor uw aanvraag *

    Bijlage


    Standorte Coatinc Bochum Coatinc Rhein-Main Coatinc Peine Coatinc Becker Saarlouis Coatinc Siegen Coatinc PreGa Coatinc24 Coatinc Würzburg Coatinc Ninove Coatinc NinoCoat Zinkpower Malacky Galvanizadora California California Galvanizing & Steel Structures Coatinc Alblasserdam Coatinc24 Amsterdam Coatinc Nederland Coatinc De Meern Coatinc Groningen Coatinc Groningen Poedercoat Coatinc Mook Coatinc Prega NL Coatinc Roermond Coatinc Anox Zinkpower Promptus Zinkpower Ostrava Zinkpower Roudnice Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Rezinal Verzinkerij Lenssen ESP Pulverbeschichtung ESP Pulverbeschichtung

    Marketing

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283
    Telefax: +31 78 6913496

    Uw contactpersoon:
    Jessica Hoek – van der Zande
    j.vanderzande@coatinc.com

    Pers

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283
    Telefax: +31 78 6913496

    Uw contactpersoon:
    Jessica Hoek – van der Zande
    j.vanderzande@coatinc.com

    Contact

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283
    Telefax: +31 78 6913496

    Uw contactpersoon:
    Jessica Hoek – van der Zande
    j.vanderzande@coatinc.com

    Coatinc Siegen GmbH

    Hüttenstraße 45
    57223 Kreuztal
    Duitsland

    Telefoon: +49 2732 796-0
    Fax: +49 271 796-240

    siegen@coatinc.com

    U profiteert op al onze locaties van ons ruime aanbod aan technieken:

    Maximale afmetingen:

    NTV-bad 1
    (L x B x D) 19,2 x 1,7 x 2,9 m

    HTV-baden 1 & 2
    (L x B x D) 4 x 1 x 2 m

    Wij staan voor u klaar.

    Directeur: Michele Teodoro Calzone
    t.calzone@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-270
    Mobiel: +49 1520 1673356
    Fax: +49 2732 796-13270

    Hoofd Klantenadvies: Bastian Braun
    b.braun@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-258
    Mobiel: +49 171 2739595
    Fax: +49 2732 796-13258

    Klantenadvies Staalbouw: Gerd Walter Hoffmann
    gw.hoffmann@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-112
    Mobiel: +49 151 17135882
    Fax: +49 2732 796-240

    Regiomanager Verkoopgebied: Laszlo Balazs
    l.balazs@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-112
    Mobiel: +49 173 2073801
    Fax: +49 2732 796-240

    Klantenadvies: Stefan Olschewski
    s.olschewski@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-112
    Mobiel: +49 175 6548447
    Fax: +49 2732 796-240

    Klantenadvies: Mario Plaschke
    m.plaschke@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-288
    Mobiel: +49 174 3069196
    Fax: +49 2732 796-13288

    Hoofd Sales: Selam Vrangala
    s.vrangala@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-248
    Mobiel: +49 173 1658318
    Fax: +49 2732 796-13248

    Met eenvoudige antwoorden op complexe vragen.

    Hulp aan het management: Julia Klennert
    j.klennert@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-231
    Fax: +49 2732 796-13231

    Kwaliteitsmanagement: Johannes Völker
    j.voelker@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-269
    Mobiel: +49 151 17135872

    Hoofd Klantenadvies: Tobias Schulz
    t.schulz@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-158
    Fax: +49 2732 796-240

    Klantenadvies: Christine Mockenhaupt
    c.mockenhaupt@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-274
    Fax: +49 2732 796-240

    Klantenadvies: Pia Scheel
    p.scheel@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-236
    Mobiel: +49 151 27244308
    Fax: +49 2732 796-13288

    Klantenadvies: Astrid Weber
    a.weber@coatinc.com
    Telefon: +49 2732 796 265

    Klantenadvies: Michaela Kämpf
    m.kaempf@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-112
    Mobiel: +49 160 8829713
    Fax: +49 2732 796-240

    Klantenadvies: Philip Schneider
    p.schneider@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-175
    Fax: +49 2732 796-240

    Verkoopregio manager: Valentin Diehl
    v.diehl@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796 236
    Fax: +49 2732 796-240

    Hoofd klantenservice & projecten: Jennifer Hochstein
    j.hochstein@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-264
    Mobielt: +49 171 1098222
    Fax: +49 2732 796-13264

    Projectmanagement: Katja Brüser
    k.brueser@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-142

    Hoofd Logistiek: Pascal Kaden
    p.kaden@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-237
    Fax: +49 2732 796-240

    Productieplanning: Tim Liviu Münker
    t.muenker@coatinc.com 
    Telefoon: +49 2732 796-105
    Fax: +49 2732 796-13105

    Routeservice: Michael Dücker
    m.duecker@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-122
    Mobiel: +49 151 41268329
    Fax: +49 2732 796-13122

    Ploegbaas: Fuat Bekiri/Waldemar Szymanski/Mirco Volkmer
    anlage1@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-253
    Fax: +49 2732 796-240

    Goederenontvangst:
    waagesiegen@coatinc.com
    Telefoon: +49 2732 796-200
    Fax: +49 2732 796-240

    Waarnemend directeur:

    Philippe Dupont, Teodoro Calzone, Ludger Kröger, Thomas Werthebach
    Registergerecht: Siegen
    HRB: 12019
    Btw-nr.: DE 811265922

    Start typing and press Enter to search