Verzinken en vuurverzinken The Coatinc Company

Bent u klant bij ons of wilt u zich om een andere reden tot ons wenden? Wij zien uw Nieuwsbericht graag tegemoet en zullen per omgaande reageren.

U kunt ook direct contact opnemen met één van onze Vestiging of met ons hoofdkantoor

Fabriek *

Reden voor uw aanvraag *

Bijlage


Standorte Coatinc Bochum Coatinc Rhein-Main Coatinc Peine Coatinc Becker Saarlouis Coatinc Siegen Coatinc PreGa Coatinc24 Coatinc Würzburg Coatinc Ninove Coatinc NinoCoat Zinkpower Malacky Galvanizadora California California Galvanizing & Steel Structures Coatinc Alblasserdam Coatinc24 Amsterdam Coatinc Hop Coatinc De Meern Coatinc Groningen Coatinc Groningen Poedercoat Coatinc Mook Coatinc Prega NL Coatinc Roermond Coatinc Anox Zinkpower Promptus Zinkpower Ostrava Zinkpower Roudnice Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Rezinal Verzinkerij Lenssen ESP Pulverbeschichtung ESP Pulverbeschichtung

Contact

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Marketing

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Pers

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Coatinc PreGa GmbH & Co. KG

Hüttenstraße 45
57223 Kreuztal
Duitsland

Telefoon: +49 2732 796-100
Fax: +49 2732 796-180

prega@coatinc.com

U profiteert op al onze locaties van ons ruime aanbod aan technieken:

Maximale afmetingen:

HTV-bad 1
(L x B x D) 4 x 1 x 2 m

HTV-bad 2
(L x B x D) 4 x 1 x 2 m

Wij staan voor u klaar.

Directeur: Tobias Wesselow
t.wesselow@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-251
Mobieltje: +49 173 3118203
Fax: +49 2732 796-13251

Hoofd Klantenadvies: Heiko Stenzel
h.stenzel@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-220
Mobieltje: +49 172 5797803
Fax: +49 2732 796-13220

Klantenadvies: Sivathas Ganeshathas
s.ganeshathas@coatinc.com
Mobieltje: +49 172 2912894

Klantenservice: Viktor Ziegler
v.ziegler@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-188
Mobieltje: +49 1520 1673359
Fax: +49 2732 796-180

Met eenvoudige antwoorden op complexe vragen.

Kwaliteits- en energiemanager: Katharina Schulte
k.schulte@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-216
Mobieltje: +49 170 5567851
Fax: +49 2732 796-180

Goederenontvangst/Inkoop: Martina Hasenauer/Tina Imme
m.hasenauer@coatinc.com/t.imme@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-273
Fax: +49 2732 796-180

Accountant: Bianca Overesch
b.overesch@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-186
Fax: +49 2732 796-180

Bedrijfsleider: Maik Knoch
m.knoch@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-181
Mobieltje: +49 160 4739533
Fax: +49 2732 796-13181

Planning: Wojciech Malinowski/Dominik Hallex
htv@coatinc.com
Telefoon: +49 2732 796-255
Fax: +49 2732 796-13255

Waarnemend directeur:

Tobias Wesselow
Registergerecht: Siegen
HRA 9180
Btw-nr.: DE 815327664

Start typing and press Enter to search