Verzinken en vuurverzinken The Coatinc Company

Bent u klant bij ons of wilt u zich om een andere reden tot ons wenden? Wij zien uw Nieuwsbericht graag tegemoet en zullen per omgaande reageren.

U kunt ook direct contact opnemen met één van onze Vestiging of met ons hoofdkantoor

    De met * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

    Fabriek *

    Reden voor uw aanvraag *

    Bijlage


    Standorte Coatinc Bochum Coatinc Rhein-Main Coatinc Peine Coatinc Becker Saarlouis Coatinc Siegen Coatinc PreGa Coatinc24 Coatinc Würzburg Coatinc Ninove Coatinc NinoCoat Zinkpower Malacky Galvanizadora California California Galvanizing & Steel Structures Coatinc Alblasserdam Coatinc24 Amsterdam Coatinc Nederland Coatinc De Meern Coatinc Groningen Coatinc Groningen Poedercoat Coatinc Mook Coatinc Prega NL Coatinc Roermond Coatinc Anox Zinkpower Promptus Zinkpower Ostrava Zinkpower Roudnice Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Rezinal Coatinc Lenssen ESP Pulverbeschichtung ESP Pulverbeschichtung

    Marketing

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283
    Telefax: +31 78 6913496

    Uw contactpersoon:
    Jessica Hoek – van der Zande
    j.vanderzande@coatinc.com

    Pers

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283
    Telefax: +31 78 6913496

    Uw contactpersoon:
    Jessica Hoek – van der Zande
    j.vanderzande@coatinc.com

    Contact

    The Coatinc Company Holding B.V.
    Edisonweg 5
    2952 AD Alblasserdam
    Nederland

    Telefoon: +31 78 6992283
    Telefax: +31 78 6913496

    Uw contactpersoon:
    Jessica Hoek – van der Zande
    j.vanderzande@coatinc.com

    Coatinc Würzburg GmbH

    Edekastraße 5
    97228 Rottendorf
    Duitsland

    Telefoon: +49 9302 9061-0
    Fax: +49 9302 2279

    wuerzburg@coatinc.com

    U profiteert op al onze locaties van ons ruime aanbod aan technieken:

    Maximale afmetingen:

    NTV-bad
    (L x B x D) 7,5 x 1,3 x 2,6 m

    HTV-bad 1 & 2
    (L x B x D) 4 x 1 x 2 m

    Wij staan voor u klaar.

    Afdelingshoofd: Susanne Kolb
    s.kolb@coatinc.com
    Telefoon: +49 9302 9061-11
    Fax: +49 9302 2279

    Verkoop binnendienst: Julia Kraft
    j.kraft@coatinc.com
    Telefoon: +49 9302 9061-13
    Fax: +49 9302 2279

    Verkoop binnendienst: Matthias Schmitt
    m.schmitt@coatinc.com
    Telefoon: +49 9302 9061-14
    Fax: +49 9302 2279

    Wagenparkbeheerder: Birgit Schirm
    b.schirm@coatinc.com
    Telefoon: +49 9302 9061-17
    Fax: +49 9302 2279

    Account manager: Michael Weißmann
    m.weissmann@coatinc.com
    Mobiltje: +49 170 7088445
    Fax: +49 9302 2279

    Account manager: Ulrich Zöller
    u.zoeller@coatinc.com
    Mobiltje: +49 1520 1673340
    Fax: +49 9302 2279

     

    Met eenvoudige antwoorden op complexe vragen.

    Bedrijfsleider: Christian Lang
    c.lang@coatinc.com
    Telefoon: +49 9302 9061-20
    Fax: +49 9302 2279

    Ploegbaas: Selami Alimi
    Telefoon: +49 9302 9061-24
    Fax: +49 9302 9061-19

    Ploegbaas: Marco Sairu
    Telefoon: +49 9302 9061-24
    Fax: +49 9302 9061-19

    Teamleider interne logistiek: Carlos Guerrero
    c.guerrero@coatinc.com
    Telefoon: +49 9302 9061-25
    Fax: +49 9302 2279

    Kwaliteitsmedewerker: Rudi Siedler
    r.siedler@coatinc.com
    Telefoon: +49 9302 9061-30
    Fax: +49 9302 9061-19

    Verkoop binnendienst: Nicole Gundermann
    n.gundermann@coatinc.com
    Telefoon: +49 9302 9061-0
    Fax: +49 9302 2279

    Verkoop binnendienst: Claudia Menzel
    c.menzel@coatinc.com
    Telefoon: +49 9302 9061-31
    Fax: +49 9302 2279

    Administrateur: Iris Bundschuh
    i.bundschuh@coatinc.com
    Telefoon: +49 9302 9061-21
    Fax: +49 9302 2279

    Administrateur: Angela Krause
    a.krause@coatinc.com
    Telefoon: +49 9302 9061-0
    Fax: +49 9302 2279

    Waarnemend directeur:

    Thomas Werthebach, Philippe Dupont
    Registergerecht: Würzburg
    HRB: 705
    Btw-nr.: DE 811265939

    Start typing and press Enter to search

    Gender-Hinweis

    Aus Gründen der besseren Lesbarkeit verzichten wir auf die gleichzeitige Verwendung der Sprachformen männlich, weiblich und divers (m/w/d). Sämtliche Personenbezeichnungen gelten daher gleichermaßen für alle Geschlechter.