Verzinken en vuurverzinken The Coatinc Company

Bent u klant bij ons of wilt u zich om een andere reden tot ons wenden? Wij zien uw Nieuwsbericht graag tegemoet en zullen per omgaande reageren.

U kunt ook direct contact opnemen met één van onze Vestiging of met ons hoofdkantoor

Fabriek *

Reden voor uw aanvraag *

Bijlage


Standorte Coatinc Bochum Coatinc Rhein-Main Coatinc Peine Coatinc Becker Saarlouis Coatinc Siegen Coatinc PreGa Coatinc24 Coatinc Würzburg Coatinc Ninove Coatinc NinoCoat Zinkpower Malacky Galvanizadora California California Galvanizing & Steel Structures Coatinc Alblasserdam Coatinc24 Amsterdam Coatinc Hop Coatinc De Meern Coatinc Groningen Coatinc Groningen Poedercoat Coatinc Mook Coatinc Prega NL Coatinc Roermond Coatinc Anox Zinkpower Promptus Zinkpower Ostrava Zinkpower Roudnice Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Marmara-Siegener Galvaniz Rezinal Verzinkerij Lenssen ESP Pulverbeschichtung ESP Pulverbeschichtung

Contact

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Marketing

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Pers

The Coatinc Company Holding B.V.
Edisonweg 5
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon: +31 78 6992283
Telefax: +31 78 6913496

Uw contactpersoon:
Jessica Hoek – van der Zande
j.vanderzande@coatinc.com

Coatinc Würzburg GmbH

Edekastraße 5
97228 Rottendorf
Duitsland

Telefoon: +49 9302 9061-0
Fax: +49 9302 2279

wuerzburg@coatinc.com

U profiteert op al onze locaties van ons ruime aanbod aan technieken:

Maximale afmetingen:

NTV-bad
(L x B x D) 7,5 x 1,3 x 2,6 m

HTV-bad 1 & 2
(L x B x D) 4 x 1 x 2 m

Wij staan voor u klaar.

Klantenadvies: Matthias Schmitt
m.schmitt@coatinc.com
Telefoon: +49 9302 9061-14
Fax: +49 9302 2279

Klantenadvies: Markus Pallingen
m.pallingen@coatinc.com
Telefoon: +49 9302 9061-15
Fax: +49 9302 2279

Logistiek/Routeplanning: Birgit Schirm
b.schirm@coatinc.com
Telefoon: +49 9302 9061-17
Fax: +49 9302 2279

Klantenadvies/Routeservice: Michael Weißmann
m.weissmann@coatinc.com
Mobiltje: +49 170 7088445
Fax: +49 9302 2279

Klantenadvies/Routeservice: Ulrich Zöller
u.zoeller@coatinc.com
Mobiltje: +49 1520 1673340
Fax: +49 9302 2279

Hoofd van Profit Center Poedercoating: Christian Frank (geb.Schmidt)
c.frank@coatinc.com
Telefoon: +49 9302 9061-12
Fax: +49 9302 2279

Klantenadvies Poedercoating: Frau Julia Kraft
j.kraft@coatinc.com
Telefoon: +49 9302 9061-13
Fax: +49 9302 2279

Met eenvoudige antwoorden op complexe vragen.

Hoofd bedrijfsafdeling: Susanne Kolb
s.kolb@coatinc.com
Telefoon: +49 9302 9061-11
Fax: +49 9302 2279

Hoofd van het bedrijf: Herr Christian Lang
c.lang@coatinc.com
Telefoon: +49 9302 9061-20
Fax: +49 9302 2279

Kwaliteitsmanager/Exporteren: Martin Weismann
martin.weismann@coatinc.com
Telefoon: +49 9302 9061-30
Fax: +49 9302 2279

Ploegbaas/Technische vraagstukken: Selami Alimi
Telefoon: +49 9302 9061-24
Fax: +49 9302 9061-19

Ploegbaas/Technische vraagstukken: Marco Sairu
Telefoon: +49 9302 9061-24
Fax: +49 9302 9061-19

Secretariaat/Inkoop: Iris Bundschuh
i.bundschuh@coatinc.com
Telefoon: +49 9302 9061-21
Fax: +49 9302 2279

Telefooncentrale/Intern beheer: Angela Krause
a.krause@coatinc.com
Telefoon: +49 9302 9061-0
Fax: +49 9302 2279

Telefooncentrale/Intern beheer: Nicole Stein
n.stein@coatinc.com
Telefoon: +49 9302 9061-0
Fax: +49 9302 2279

Facturering: Claudia Menzel
c.menzel@coatinc.com
Telefoon: +49 9302 9061-31
Fax: +49 9302 2279

Waarnemend directeur:

Paul Niederstein, Philippe Dupont
Registergerecht: Würzburg
HRB: 705
Btw-nr.: DE 811265939

Start typing and press Enter to search